Akademia

Witamy!

Akademia Baltinmat powstała, bo wiemy dlaczego matematyka jest ważna oraz jakie problemy z matematyką mogą mieć uczniowie i studenci. My wiemy jak tym kłopotom zaradzić. Jesteśmy przekonani, że w każdym drzemią zdolności matematyczne, a naszym celem jest „otwarcie” umysłów młodych ludzi na matematykę. Zarówno tych, którzy mają z nią kłopoty, jak i tych, którzy chcieliby osiągać jeszcze lepsze wyniki oraz zgłębiać tę dziedzinę nauki.

Rola matematyki w nauczaniu i w życiu codziennym rośnie. Z analiz wykonanych przez agencje doradztwa personalnego oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego wynika, że największe szanse na rynku pracy mają obecnie absolwenci uczelni technicznych i ekonomicznych. To oznacza, że rozbudzanie zdolności matematycznych od najmłodszych lat może mieć kluczowe znaczenie dla przyszłości młodego człowieka.

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania, a jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą wyślij do nas swoje zgłoszenie.

Kursy dla gimnazjalistów

Czujesz, że potrzebujesz uzupełnić wiedzę do egzaminu gimnazjalnego? Szukasz kursu na którym zdobędziesz praktyczne umiejętności rozwiązywania testów? A może chcesz uporządkować już posiadane wiadomości? Pomożemy Ci osiągnąć Twój cel!

Kursy dla maturzystów

Zapraszamy do uczestnictwa w profesjonalnych kursach przygotowujących do zdania matury. Nasze zajęcia to połączenie uzupełnienia wiedzy z umiejętnościami rozwiązywania arkuszy, wykorzystanie bogatej bazy multimediów oraz odpowiedzialna i doświadczona kadra.

Kursy dla studentów

Martwisz się, czy dasz sobie radę z matematyką na studiach?
Przed Tobą kolokwium, egzamin, a może kolejna poprawka?
Z Kursami kursami matematyka staje się łatwa do zrozumienia i przestaje być taka groźna.